Blog

Do sprzedania oferuję Volvo S40 drugiej generacji z silnikiem 2.4 170km. Samochód sprowadzony w 2008 rok Polski. Dwóch włascicieli w Polsce Przebieg 119 mil

CZYTAJ WIĘCEJ

Niestety zima jak co roku jest bardzo dużym wyzwaniem dla naszych kierowców. Wskazują na to tegoroczne historyczne wypadki typu karambole na drogach, szczególnie słynny karambol na autostradzie A4. Oczywiście kierowcy w przeważającej większości przypadków winią o to warunki atmosferyczne itd. Prawda natomiast jest brutalna - brak wyobraźni, głupota i brak podstawowych umiejętności powodują wypadki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję BMW 120d E87 z niezawodnym silnikiem 2.0 Diesel 163 KM. Kod silnika M57. Zdecydowanie najlepsza jednostka stosowana w serii 1. Bezawaryjny rozrząd w stosunku do wersji 177 KM. Brak DPF.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję BMW 320d E46 z 1999 roku. Samochód bardzo zadbany. Regularnie serwisowany. Przez ostatnie 4 lata użytkowany głownie na trasach Austria-Polska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję Opla Astrę Bertone z 2002 roku. Samochód sprowadzony z Niemiec na początku 2016 roku. Jeden właściciel w kraju Aktualny przebieg 161 tys km. Auto 100% bezwypadkowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję Renault Clio II po liftingu z 2004 roku. Samochód sprowadzony świeżo z Niemiec od jednego właściciela co potwierdza brief. Auto po opłatach. Posiada ważne badanie techniczne oraz ubezpieczenie OC więc można wracać na kołach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klasyczne auto, Volkswagen wersji trzeciej, (III), pojemność 1.4. Posiada wspomaganie, bardzo zadbane auto.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję Opla Vectrę C z 2004 roku. Samochód kupiony w Polskim Salonie. Od nowości użytkowany przez dwóch właścicieli. Przebieg 218 tys km. Rok wstecz założona nowa instalacja gazowa, przez co samochód jest bardzo ekonomiczny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję Opla Zafirę z niezawodnym i oszczędnym silnikiem 1.8 benzyna 125 KM. Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Wersja 7 Osobowa. Silnik pracuje wzorowo. Jest to najlepiej dopasowany silnik do wielkości auta. Jest dynamiczny a zarazem oszczędny. Bardzo dobrze współpracuje z instalacjami gazowymi więc można bez obaw montować LPG.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję Mitsubishi Carismę z 1999 roku. Samochód napędza niezawodna jednostka pochodząca z Renault 1.9 TD o mocy 90 KM. Auto w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Loading...