Blog

Do sprzedania oferuję Peugeota 308 z silnikiem benzynowym o pojemności 1.6 i mocy 120 KM. Samochód kupiony w Polskim Salonie w kwietniu 2008 roku. Jeden właściciel od nowości. Oryginalny przebieg 173 tys km.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję BMW X5 z 2002 roku z silnikiem 3.0 benzyna. Samochód sprowadzony do kraju w 2011 roku i w tym roku została zamontowana instalacja gazowa. Butla 77 litrów w bagażniku. Aktualny przebieg 259 tys km.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zima lubi zaskakiwać kierowców. Zmieniają się warunki użytkowania samochodu, droga staje się śliska i kręta, a nierzadko inni kierowcy lubią nas zaskakiwać. Istnieje wiele pytań zadawanych przez kierowców, które budzą spore kontrowersje, spróbujemy je rozwikłać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję Audi A6 z niezawodnym silnikiem 1.9 TDI i mocy 110 km. Samochód wyprodukowany w 1998 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję SAAB'a 9-3 z 2005 roku. Samochód sprowadzony do kraju w 2014 roku. Jeden właściciel w kraju. Auto bezwypadkowe. W oryginalnym lakierze. Nigdy nie uczestniczyło w żadnej kolizji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Opony i ich stan w aucie to kwestia dość często poruszana, ale nie doceniana przez właścicieli czterech kółek. Stan auta to w dużej mierze stan opon. A o nie należy dbać ponieważ to twoje bezpieczeństwo przede wszystkim od tego zależy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Handel samochodami to dzisiaj bardzo trudny i wymagający interes. Zakup samochodu po dobrej cenie, a następnie jego sprzedaż w cenie pozwalającej nam zarobić czasami graniczy z cudem, aczkolwiek profesjonalni handlarze potrafią to robić. Warto się zastanowić przed wejściem do tej branży czy jesteśmy na to gotowi i mamy wystarczające umiejętności i wiedzę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sprowadzanie samochodu z zagranicy nie jest czynnością prostą i mało skomplikowaną, szczególnie pod względem logistycznym. Warto się zastanowić nad tym posunięciem jeśli chcemy samochód używany z segmentu premium - wtedy gra jest warta świeczki. Kraje Unii Europejskiej jak Niemcy czy Francja są dobrym rynkiem do przeszukania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ministerstwo Rozwoju poinformowało że Unia Europejska dofinansuje budowę nowych dróg na kwotę 3 miliardów złotych. Chodzi dokładnie o trasy S7, S8 oraz S19. Ogłoszono dobrą nowinę przy okazji podpisania umów pomiędzy Centrum Unijnych Projektów Transportowych i GDDKiA.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze egzemplarze samochodów autonomicznych firmy Google wyjechały na ulice w roku 2009. Minęło kilka dobrych lat i od tego czasu ilość samochodów jak i sama technologia ewoluowała na tyle Google może pochwalić się bardzo udanym projektem inżynieryjnym, co więcej wszystkie samochody korporacji przekroczyły przebieg dwóch milionów mil!

CZYTAJ WIĘCEJ
Loading...