Blog

Jeśli planujesz długą podróż samochodem w nocy, warto mieć świadomość zagrożeń i problemów które się z tym wiążą. Statystyki są nieubłagane - kierowanie w nocy bezpośrednio wpływa na większe ryzyko wystąpienia groźnego wypadku czy kolizji. Co zrobić, aby zminimalizować ryzyko i bezpiecznie dotrzeć do celu? Wyjaśniamy i radzimy.

CZYTAJ WIĘCEJ

lWitam Do sprzedania oferuję świeżo sprowadzonego Nissana Quashqai'a z benzynowym silnikiem 2.0 o mocy 142KM Samochód przyjechał na własnych kolach ponad 1000km. Auto 100% bezwypadkowe. Żaden element nie był powtórnie lakierowany. Mogę na miejscu udostepnić miernik lakieru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Użytkując samochód naturalnie ulegają zużyciu części samochodowe, większość elementów mechanicznych, szczególnie tych na których spoczywa intensywna praca. Jeżdżąc autem nie zwracamy na to uwagi, co gorsza zapala się nam lampka w głowie dopiero przy "niepokojących dźwiękach" lub po prostu gdy nam się lampka kontrola zaświeci. To zdecydowanie za późno, ponieważ znaczy to że awarii nie uniknęliśmy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witam Do sprzedania oferuję Peugeota 807 z silnikiem 2.0 hdi Samochód sprowadzony w 2010 roku do Polski Dwóch włascicieli w kraju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ostatnio pogoda nas zaskakuje ciągłymi spadkami lub gwałtownymi wzrostami temperatur. Bieżący tydzień obfitował w temperatury bliskie 10 stopni Celcjusza, natomiast meterologowie wieszczą w tym roku szybkie ocieplenie oraz rychłe nastanie wiosny. Czy w związku z tym nasze ogumienie musi być już zmieniane, a może warto się wstrzymać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję Citroena C5 w wersji nadwozia kombi. Rok produkcji 2002. Jeden właściciel w kraju od 3 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ

W współczesnych autach, szczególnie tych nowych wg producenta i instrukcji obsługi samochodu, olej silnikowy zalecają nam wymieniać dosłownie co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Co ciekawe w większości z nas nie wzbudza to podejrzeń i wątpliwości o dobry stan naszego silnika przy tego typu eksploatacji. Mówimy czemu może się to bardzo źle skończyć i doprowadzić do dewastacji silnika.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sprzedania oferuję Hondę CRV z 2007 roku. Samochód kupiony w Polskim Salonie Honda Autokopex w Katowicach. Od nowości użytkowany przez dwóch właścicieli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witam Do sprzedania oferuję Audi A4 B6 tzw Małyszówkę z silnikiem benzynowym 2.0 o mocy 131km. Samochód sprowadzony 8 lat temu na własny użytek. Jeden właściciel w kraju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciekawa wiadomość wypływa z Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Otóż ministerstwo rozważa wprowadzenie zakazu wzajemnego wyprzedzania się wszystkich pojazdów ciężarowych. Jako że pomysł jest ciekawy, jednocześnie kontrowersyjny, ponieważ jak wszyscy wiemy punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Prezentujemy opinie ekspertów i kierowców.

CZYTAJ WIĘCEJ
Loading...