Wycena

Kontaktujesz się z nami

W celu wyceny i sprzedaży samochodu prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny- za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego LINK.

Prosimy przygotować podstawowe informacje o oferowanym samochodzie tj. model, marka, rok produkcji, rodzaj i pojemność silnika, przebieg oraz wyposażenie. Aby dokonać dokładniejszej wyceny prosimy o przesłanie zdjęć poprzez dodanie załącznika w formularzu zgłoszenia samochodu do sprzedaży.

Po wstępnej wycenie umawiamy się z klientem w celu oględzin auta. Dojeżdżamy na miejsce własnym transportem bez dodatkowych opłat.

Czas dojazdu zależy od ilości przesłanych do nas zgłoszeń. Często samochód skupujemy w ciągu dwóch godzin od kontaktu.

Wyceniamy auto

Kolejnym etapem wyceny są oględziny auta, jazda próbna oraz ustalenie ceny końcowej.  Warto dodać, że za samochody zadbane, kupione w Polskim salonie płacimy nawet 90% wartości rynkowej. Na cenę auta wpływa wiele czynników a mianowicie przebieg, przeszłość wypadkowa, aktualny stan powłoki lakierniczej,  zużycie wnętrza i zawieszenia. Dodatkowym atutem jest udokumentowana historia.

Wypłacamy gotówkę

Po ustaleniu ceny końcowej spisujemy umowę kupna-sprzedaży oraz wypłacamy gotówkę. Na życzenie klienta możemy zrobić przelew a także wypowiedzieć umowę OC. Zapewniamy minimum formalności.

Ja pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta.

Skupujemy samochody z roczników 2004-2020 każdym stanie technicznym i wizualnym, wyjątkiem są samochody uszkodzone. W tym wypadku prosimy o wysłanie zdjęć na maila.

Dojeżdżamy na miejsce bez dodatkowych opłat. Działamy na terenie śląska i małopolski tj.

Sosnowiec

Dąbrowa Górnicza

Będzin

Czeladź

Katowice

Mysłowice

Chorzów

Zabrze

Gliwice

Rybnik

Mikołów

Olkusz

Chrzanów

Oświęcim

Tychy

Żory

Pszczyna

Jastrzębie Zdrój

Siewierz

Ustroń

Żywiec

Jaworzno

Piekary Śląskie

Siemianowice Śląskie

Ruda Śląska

Bytom

Tarnowskie Góry

Bielsko Biała

Częstochowa

Loading...